تبلیغات
 نیکشهر - مرگ پسری بخاطر یک موش !+ عکس

مرگ پسری بخاطر یک موش !+ عکس

مجموعه : گوناگون
مرگ پسری بخاطر یک موش !+ عکس

 

آیدن پنکی ۱۰ ساله، یک موش کوچولوی دست آموز داشت و چون نمی خواست تنها باشد، از مادربزرگش خواست برای او یک موش جدید بخرد. مادر بزرگ هم برای او یک موش جدید خرید اما کمتر از ۲ هفته بعد، آیدن مرد.

یک پسر بچه آمریکایی در اثر بیماری که توسط موش به او منتقل شده بود، جان خود را از دست داد.

به گزارش تکناز به نقل از سایت « hollywoodlife»، آیدن پنکی ۱۰ ساله، یک موش کوچولوی دست آموز داشت و چون نمی خواست تنها باشد، از مادربزرگش خواست برای او یک موش جدید بخرد. مادر بزرگ هم برای او یک موش جدید خرید اما کمتر از ۲ هفته بعد، آیدن مرد.

ابتدا علایم آنفولانزا در بدن این پسربچه پیدا شد و خانواده اش او را پیش پزشک بردند، او هم همین تشخیص را داشت. اما یک روز بعد، آیدن نه می توانست حرف بزند و نه روی پایش بایستد. مادربزرگ کمک کرد او را به اتاق خودش ببرد و پیش خودش بخواباند، اما پسرک روی زمین از حال رفت و به سختی می توانست نفس بکشد. مادربزرگ به سرعت به اورژانس زنگ زد اما کار از کار گذشته بود و نوه اش جان خود را از دست داده بود.

پزشک ها ابتدا گفتند دلیل مرگ آنفولانزا بوده، اما خانواده آیدن باور نمی کردند: مگر می شود یک نفر ۴۸ ساعته در اثر آنفولانزا بمیرد؟ ۶ ماه بعد و پس از انجام آزمایشات، اعلام شد دلیل مرگ آیدن «تب گازگرفتگی موش» بوده. این بیماری عفونی توسط جوندگانی که ناقل باکتری اش باشند و با خوردن آب یا غذای آلوده منتقل می شود. حالا خانواده آیدن از شرکتی که موش را به آنها فروخته، شکایت کرده است.


تاریخ : چهارشنبه 3 دی 1393 | 11:57 ق.ظ | نویسنده : admin mohammadi | نظرات

  • paper | قالب وبلاگ | گسیختن